Home

Säästukaardi boonusprogramm

Print

Säästukaardi omanik  tasub olla, sest nii saate alati osa parimatest pakkumistest, hoiate kokku raha ja kogute iga ostuga boonuspunkte, mida saate edaspidi kasutada ostude eest tasumiseks.

Astmed

Säästukaardi boonusprogramm on astmeline - mida suuremad on Teie ühe kuu ostud Säästukaardiga, seda rohkem koguneb Teile boonuspunkte.

Boonusprogrammi tasemed on järgmised:

Tasemed

Näidisarvutust saab vaadata siit!


AstmedSäästukaart Plussiga makstes koguneb boonuspunkte 10% rohkem, lisaks on hulgaliselt igakuiseid sooduspakkumisi.

euroKogunenud boonuspunkte saab kasutada ostude eest tasumiseks. Boonuspunktid arvutatakse eurodeks ümber kursiga 1000 punkti = 1€. 

Astmed

Boonuspunkte kogute alates esimesest ostust. 

AstmedSäästukaardi põhikaardi ja lisakaartide ostusummad liidetakse, nii on perel võimalik koguda rohkem boonuspunkte ja saavutada kõrgem boonustase. Boonusraha saab kasutada vaid põhikaardi omanik.

AstmedBoonuspunktide arvestus on kuupõhine. Kuu jooksul ostusummalt ja tootepakkumistelt kogutud boonuspunktid kantakse kaardi omaniku boonuskontole järgmise kuu 6. kuupäeval.

 

Astmed

Infot boonuskonto jäägi ja järgmisest boonustasemest puudu oleva ostusumma kohta saab boonusprogrammis osaleja ostutšekilt ja iseteeninduskeskkonnast aadressil www.säästukaart.ee

 

Boonuspunktid kehtivad jooksvalt 12 kuud. Näiteks 2016. a jaanuarikuu ostude eest laekuvad punktid 6. veebruaril 2016 ja need punktid kehtivad kuni 31. jaanuarini 2017. Veebruari ostude eest laekuvad punktid 6. märtsil 2016 ja need punktid kehtivad kuni 28. veebruarini 2017 jne.

  • Boonuspunkte saab kasutama hakata, kui teie kontole on kogunenud vähemalt 1 euro väärtuses boonuspunkte (1000 punkti).
  • Boonuspunkte on võimalik koguda  Coop Eesti kauplustes, kus kehtib Säästukaart. Ostu eest tasumiseks on boonuspunkte võimalik kasutada Coop Eesti kauplustes, kus on interneti püsiühendusega kassasüsteem.
  • Boonuspunkte ei saa koguda alkohoolsete jookide, tubakatoodete ja tubakatoodetega seonduvate toodete, Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste ja toodete (lotopiletid, ühistranspordi piletid, Piletilevi ja muud piletid, kirjamargid, kõnekaardid jmt) eest. (Kehtib alates 01.05.2016)
  • Boonuspunkte ei saa kasutada tasumisel Coop Eesti kinkekaartide ja vahendatavate teenuste ja toodete (lotopiletid, ühistranspordi piletid, Piletilevi ja muud piletid, kirjamargid, kõnekaardid jmt) eest.
  • Boonuspunktidega maksmise pealt lisa boonuspunkte ei väljastata.
  • Boonusprogrammis saavad osaleda vaid eraisikutest Säästukaardi omanikud. 
  • Coop Eestil on õigus muuta ühepoolselt kaardi kasutamise ja boonusprogrammi tingimusi või hinnakirja, teatades sellest 1 kuu ette Säästukaardi kodulehel www.säästukaart.ee.

Säästukaardi lepingu üldtingimused

Esitage Coop Eesti kauplustes ostude eest tasumisel alati Säästukaart, sest Säästukaardiga võite kokku hoida kuni kahe kuu ostusumma aastas. Vaata sellekohast näidisarvutust siit!

Säästukaardi Pakkumised

24h Klienditeenindus telefoninumber:

66 13 014

Infotelefoni lühinumber: 13014

Boonuspunktide tasemeid on neli.
Boonustase sõltub Teie kalendrikuu ostusummast.