Home

Väikelaen

Print

Teil on vajadus, meil on lahendus!

Kui vajate suuremateks ostudeks lisaraha või on tegu ootamatute kulutustega, on mugavaim lahendus väikelaen. Väikelaenu kasutusotstarve pole piiratud, seega saate seda kasutada kodu remondiks ja sisustamiseks, auto, õppimisega või hoopis reisimisega seotud kulude katteks.

Väikelaenu vormistamine on kiire ja lihtne ning selleks pole enam vaja pöörduda panka või laenukontoritesse.  

Kuidas taotleda?

Kõige lihtsam on laenu taotleda ja lepingut siinsamas iseteeninduses. 
Valige endale sobivaimad laenutingimused: summa, tagasimakse aeg ning taskukohane kuumakse. 
Teile on abiks laenukalkulaator.

Vastuse oma laenutaotlusele saate kiiresti ning lepingut on võimalik mugavalt allkirjastada ID- kaardi või mobiilse ID-ga.  

Laenutaotlust on võimalik esitada ka meie suuremates kauplustes. Selleks küsige kaupluse teenindajalt infovoldik ja taotlusvorm, täitke sellel kõik vajalikud väljad ning esitage siis koos kehtiva isikuttõendava dokumendi (ID-kaart, EV pass, EV välismaalase pass või elamisloakaart) ning oma pangakonto viimase kuue kuu väljavõttega teenindajale.

Laenuotsuse saate kolme tööpäeva jooksul ning lepingu saate allkirjastada kas meie iseteeninduses või valitud Coop Eesti kauplustes.
Laenutaotluste vastuvõtmisega, isikutuvastamisega ning lepingu sõlmimisega tegelevate teeninduskohtade loetelu leiate siit: lepingu sõlmimisega tegelevad teeninduskohad ja isikutuvastamisega tegelevad teeninduskohad.

Isikutuvastamise kohta loe lähemalt siit: Isikutuvastus

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidada nõu asjatundjaga. Väikelaenu krediidikulukuse määr on 34,2% järgmistel näidistingimustel: Laenu summa on 2000 €, osamaksete arv 24, fikseeritud intressimäär 14,9% laenusummalt, lepingutasu 40 €, igakuine haldustasu 0,90 €, igakuine laenumakse 109,17 € ning tagasimaksete summa 2620,08 €. tarbija poolt makstav kogusumma 2660,08 €. Väikelaenu pakub Coop Finants AS. 

Säästukaardi Pakkumised

24h Klienditeenindus telefoninumber:

66 13 014

Infotelefoni lühinumber: 13014

Boonuspunktide tasemeid on neli.
Boonustase sõltub Teie kalendrikuu ostusummast.